Dlaczego warto założyć konto w BEST Online?

Kłopoty finansowe mogą nas zaskoczyć w najbardziej nieprzewidzianym  momencie. W BEST S.A. wychodzimy naprzeciw problemom dłużników udostępniając im dodatkowe możliwości komunikacji oraz zarządzania swoim zobowiązaniem poprzez platformę BEST Online. Niestabilna sytuacja makroekonomiczna i wysokie koszty życia sprawiają, że każdy z nas może znaleźć się w kłopotach finansowych. Jeżeli posiadasz niespłacone zobowiązania finansowe i kontaktował się […]
Dlaczego warto założyć konto w BEST Online?

Kłopoty finansowe mogą nas zaskoczyć w najbardziej nieprzewidzianym  momencie. W BEST S.A. wychodzimy naprzeciw problemom dłużników udostępniając im dodatkowe możliwości komunikacji oraz zarządzania swoim zobowiązaniem poprzez platformę BEST Online.

Niestabilna sytuacja makroekonomiczna i wysokie koszty życia sprawiają, że każdy z nas może znaleźć się w kłopotach finansowych. Jeżeli posiadasz niespłacone zobowiązania finansowe i kontaktował się z Tobą przedstawiciel firmy windykacyjnej BEST S.A., to wiedz, że jesteś w dobrych rękach.

Najnowsze rozwiązania technologiczne w branży windykacyjnej

Od wielu lat branża windykacyjna rozwija się, wykorzystując najnowsze technologie do poprawy jakości świadczonych usług. Jakie efekty niesie ze sobą wdrażanie innowacji jak BEST Online?

 • Bezpieczeństwo – przetwarzanie danych osobowych leży u podstaw działalności w branży windykacji. Dbamy o maksymalny poziom bezpieczeństwa Twoich danych. Egzekwujemy wymogi RODO i zapewniamy poufność informacji każdej ze stron. Dane przetwarzamy i przechowujemy z najwyższą starannością.
 • Wygoda – wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, proponujemy wygodne narzędzia komunikacji. Efektem naszych prac jest platforma windykacyjna BEST Online, umożliwiająca zarządzanie swoimi sprawami w komfortowy sposób – online, z dowolnego miejsca.
 • Szybkość – innowacyjne funkcje aplikacji BEST Online bezpośrednio wpływają na prostsze załatwianie formalności i szybsze wyjście z długów. Jeżeli dotknęły Cię kłopoty finansowe, to nie musisz poświęcać czasu na komunikację pocztą tradycyjną czy rozmowę telefoniczną z Doradcą Klienta – wszystkie sprawy załatwisz samodzielnie online.

Smartfon zawsze pod ręką

Rozwój technologii i upowszechnienie nowych form komunikacji sprawiły, że obecnie praktycznie każdy z nas ma swojego smartfona zawsze przy sobie.

Telefon komórkowy służy przecież nie tylko do rozmów głosowych czy wysyłania wiadomości tekstowych. To podręczny komputer multimedialny, wykorzystywany do załatwiania bieżących spraw, wykonywania czynności służbowych, prowadzenia firmy czy też do rozrywki i edukacji.

Dzięki możliwościom smartfona jesteś też w stanie lepiej zarządzać swoimi finansami. Mając dostęp do aplikacji swojego banku, możesz z poziomu telefonu wykonywać przelewy niemalże natychmiast, gdy zajdzie taka potrzeba. Zyskujesz tym samym lepszą kontrolę nad bieżącymi opłatami.

Z poziomu smartfona zarządzisz także swoją sprawą w BEST dzięki nowoczesnej aplikacji BEST Online.

Czym jest i dlaczego powstał BEST Online?

Wiesz już, że dzięki wykorzystaniu nowych technologii zarządzanie budżetem oraz wyjście z długów stało się prostsze – również dzięki naszej aplikacji. Przybliżymy teraz, czym jest i dlaczego powstał BEST Online.

 • Lepsza komunikacja z BEST – przede wszystkim stworzona przez nas platforma daje Ci narzędzie do łatwiejszej komunikacji z nami. Nie jest konieczny kontakt telefoniczny czy listowny. Nasza aplikacja poprowadzi Cię najlepszą drogą do wyjścia z problemów finansowych. .
 • Efektywniejsza obsługa Klienta – w BEST S.A. szukaliśmy prostego, a zarazem skutecznego sposobu na poprawę efektywności naszej obsługi Klienta. Wiemy, że nie zawsze masz czas i okazję na rozmowę z Doradcą Klienta. Aplikacja BEST Online rozwiązuje problem, stanowiąc skuteczną metodę kontaktu z nami.
 • Łatwiejsze zarządzanie zadłużeniem – platforma opracowana przez nasz zespół to również innowacyjne narzędzie do zarządzania zadłużeniem. Mając dostęp do niej, zyskujesz możliwość komfortowego nadzorowania statusu swojej sprawy z poziomu komputera lub smartfona podłączonego do Internetu.

Wygoda, efektywność i bezpieczeństwo informacji to aspekty, jakie przyświecały nam podczas tworzenia BEST Online. Serwis pomaga w wychodzeniu z długów osobom zadłużonym z całej Polski.

Co zyskujesz z BEST Online?

Zbudowana przez nas platforma oferuje Ci szereg praktycznych funkcji, dzięki którym możesz łatwiej zarządzać swoim zadłużeniem. Jakie możliwości daje BEST Online?

 

 • Łatwy dostęp do informacji – serwis online daje Ci szybki dostęp do wszystkich informacji na temat Twojego zadłużenia. Zyskujesz możliwość samodzielnej weryfikacji danych o długu i wszystkich jego składowych.
 • Dostępność o każdej porze – jako użytkownik aplikacji zyskujesz dostęp do najważniejszych informacji o swojej sprawie o dowolnej porze, z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu (laptopa, tabletu czy telefonu).
 • Obsługa bez wychodzenia z domu – platforma BEST Online to innowacyjna metoda obsługi, dzięki której możesz samodzielnie zarządzać swoją sprawą, bez konieczności rozmowy telefonicznej z Doradcą Klienta.
 • Wygodny dobór sposobu spłaty – promujemy dobre praktyki w branży windykacyjnej, dlatego wspieramy Cię w samodzielnej decyzji, dotyczącej wyboru najbardziej korzystnej metody spłaty zadłużenia.
 • Szybkie metody płatności – aplikacja stworzona przez BEST S.A. udostępnia Ci także możliwość skorzystania z nowoczesnych, szybkich i bezpiecznych metod płatności bankowych, wśród których znajduje się również usługa BLIK.

Rejestrując konto w BEST Online zyskujesz możliwość łatwej weryfikacji, czy Twoja płatność została zaksięgowana, a także sprawdzisz całkowitą kwotę, jaka pozostała do spłaty.

Jak zacząć korzystać z BEST Online?

Przedstawiliśmy najważniejsze możliwości naszej aplikacji. Spójrzmy teraz, jak zacząć korzystać z BEST Online. To bardzo proste!

 1. Podczas pierwszej wizyty w serwisie rejestrujesz swoje konto.
 2. Celem rejestracji przejdź na stronę https://online.best.com.pl/ i podaj swój numer PESEL oraz ID Twojej sprawy, prowadzonej przez BEST S.A. Numer sprawy znajdziesz w przesłanym przez nas piśmie.
 3. Ostatnim krokiem jest podanie przez Ciebie adresu e-mail, który będzie stanowił login do konta oraz ustalenie hasła. Następnie potwierdź rejestrację, klikając link aktywacyjny przesłany na podany adres.

Pamiętaj, że jako Klient masz 72 godziny na otworzenie linku aktywacyjnego i potwierdzenie rejestracji konta BEST Online.

BEST Online skutecznie pomaga w wyjściu z kłopotów finansowych

BEST Online to innowacyjna usługa, która pomaga w łatwym i komfortowym wychodzeniu z kłopotów finansowych. Jeżeli skontaktował się z Tobą nasz konsultant, informując o prowadzonej sprawie windykacyjnej, to wiedz, że jesteś na prostej drodze do wyjścia z zadłużenia.

Załóż bezpłatne konto w BEST Online i odzyskaj kontrolę nad swoimi finansami!

Najnowsze artykuły
Popularne kategorie
Sprawdź również